אודות

עורך דין פשיטת רגל, רונן דלאל, מספק ללקוחותיו ברחבי הארץ, מגוון רחב של שירותי עריכת דין מקצועיים.
במסגרת עבודתו, עורך דין דלאל סייע לאנשים רבים לקבל את כספם המגיע להם, לצמצם חובות ונזקים, ולחזור לשיגרה בריאה ונעימה יותר.

עורך דין דלאל מספק שירותים בתחומים הבאים:

הגשת בקשה לפשיטת רגל – במסגרת הליך פשיטת הרגל על האדם הפרטי, החברה או הגוף, להגיש בקשה לבית המשפט המבקשת לקבל מועמדות פושט רגל. עורך דין רונן דלאל ייצג אתכם לאורך כל ההליך, אל מול ההתנגדויות של הנושים ועד קבלת ההפטר

ביטול עיקול חשבון בנק – עורך דין דלאל, סייע ללקוחותיו לבטל את עיקול החשבון, ולהגיע להסדרים אל מול הבנק ואל מול ההוצאה לפועל. באמצעות תכנית מסודרת ואסטרטגיה ברורה, תוכלו לקבל חזרה את הגישה לחשבון הבנק שלכם.

ביטול עיקול המשכורת – אם עיקלו לכם את המשכורת, דעו כי אינכם לבד. עורך דין דלאל, בעל ניסיון עשיר בתחום והוא יסייע לכם אל מול כל הבירוקרטיות, ההסדרים והטענות שההוצאה לפועל, בית המשפט והנושים, הגישו נגדכם.

מחיקת חובות – מחיקת חובות זהו הליך חופף לפשיטת רגל. מדובר בשם העממי להליך פשיטת הרגל. גם כאן, עורך דין דלאל ייתן לכם המלצות, עצות וטיפים חשובים בהתנהלות שלכם אל מול בית המשפט וההוצאה לפועל.

איחוד תיקים – במידה וישנם מספר תיקים בהוצאה לפועל הפתוחים נגדכם, מומלץ לבצע הליך דנקרא איחוד תיקים בהוצאה לפועל. במסגרת הליך זה ניתן לטפל בכל התיקים הפתוחים נגדכם, בנשימה אחת, ובפתרון גורף אחד. עורך דין דלאל מתמחה באיתוד תיקים, ויסייע לכם לאורך כל הדרך.

לקוחות מספרים על עורך דין דלאל

"אז הגעתי למצב שבו ירדתי מכל נכסיי והפסדתי הכל, חשבתי שהכל אבוד ושקלתי צעדים דרסטים וקשים, עד שפגשתי את עו"ד רונן דלאל שעזר לי בכל העניין של פשיטת הרגל ומחיקת החובות, קיבלתי בזכותו את ההפטר מהר מאוד. תודה מלך."
"הבנקים, המדינה וההוצאה לפועל לא רצו לבוא לקרתי ולא ידעתי מה אפשר לעשות, עו"ד אמר לי ככה " אל תדאגי רונית, הכל יהיה בסדר", לא האמנתי בהתחלה שדברים יסתדרו, אבל רונן איש מקצועי, הגון ומקסים. תודה רבה רונן, רונית."
"אני ואשתי פתחנו עסק ולרוע מזלנו לא היה הרבה הכנסות מה שגרם לחובות גדולים שגם הוצאה לפועל היו נגדנו ורצו לעקל לנו את העסק וחשבון הבנק, הלכנו לרונן דלאל, עורך דין מצויין שפתר לנו הכל."
"לבן זוגי שיחייה היה הרבה בעיות וכל התיקים היו מפוזרים בכל מיני מקומות מה שגרם לבלבול וחוסר ידיעה וכאלה. המלצתי לו בעקבות המלצה שקיבלתי מרותי חברתי הטובה, איחד לו את כל התיקים ופטר לו את הבעיה. איזה כיף, זה נהדר."
הקודם
הבא

ספרו לנו על החוויה שלכם עם עו''ד רונן דלאל

עוד רונן דלאל אייקון חץ
דילוג לתוכן