עו''ד רונן דלאל - מאמר בנושא הוצאה לפועל
עורך דין רונן דלאל
עורך דין רונן דלאל

עורך דין רונן דלאל - עורך דין מומחה לפשיטת רגל, דיני חובות והוצאה לפועל.

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

במידה ואתם זקוקים לצעד הראשון ליציאה מן הקשיים הכלכליים והחובות אליהם נקלעתם, איחוד תיקים בהוצאה לפועל הינו אפשרות שיכולה לסייע לכם רבות. עו"ד רונן דלאל, בעל ניסיון עשיר בתחום איחוד תיקים בהוצאה לפועל, יוכל לסייע לכם לסגור את החוב הישן ולנהל שגרה נורמלית עד כמה שאפשר.
שירותי איחוד תיקים בהוצאה לפועל
עורך דין הוצאה לפועל מעניק לכם שירות מקיף וכולל של איחוד תיקים בהוצאה לפועל. במסגרת איחוד התיקים, ניתן לנהל את כלל החובות הכלכליים במקום אחד, ובכך לקבל הפטר וםירעון חוב הלוקח בחשבון את המצב הכלכלי הכללי שלכם ולא חוב אחד בלבד.
חשוב לדעת מה השירותים אשר נכללים במסגרת אותו איחוד:
בדיקת החובות – עו"ד הוצאה לפועל, יבדוק יחד איתכם מה מצב החובות שלכם, מה מספר התיקים הפתוחים ומה הסכום עליו מדובר.
גיבוש אסטרטגיה ובחירת אפשרות פרעון . במסגרת איחוד תיקים ישנן 2 אפשרויות – מסלול 3 אחוזים ומסלול חייב מוגבל באמצעים
ביטול עיקול בהוצאה לפועל – עוה"ד יפעל על מנת שלא תגיעו למצב של עיקול בהוצאה לפועל, ובמידת הצורך, לקבל הפטר אשר מבטיח את ביטול העיקול.
סגירת תיק בהוצאה לפועל – לאחר הגשת הבקשה לאיחוד תיקין, ניהול המשפט בצורה חכמה, תגיעו לרגע המיוחל של סגירת התיק.

הוצאה לפועל איחוד תיקים


כפי שציינו קודם לכן, כאשר מחליטים על בקשת הוצאה לפועל איחוד תיקים, עליכם לבחור, בעזרת העורך דין שלכם כמובן, באיזה מסלול אתם מעוניינים לפעול:
● מסלול 3 אחוזים: החזר חודשי יחסית גבוה של 3 אחוזים מסך החובות. המסלול אמנם דורש יכולת כלכלית אך עם זאת, מונע קבלת הגבלות ועיקולים.
● חייב מוגבל באמצעים: החזר חודשי נמוך, אשר נע בין 100 ל כ 1,000 שקלים. מצד אחד מאפשר אורח חיים נורמלי בשל התשלום הנמוך, אך מן הצד השני מגיע עם הגבלות ועיקולים לא נעימים.
לכל בחירה יש יתרונות וחסרונות – על כן, בחרו בחוכמה!
ביטול עיקול בהוצאה לפועל
במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע גם ביטול עיקול בהוצאה לפועל.
גוף ההוצאה לפועל יכול להפעיל כנגדכם מספר אמצעים. האפשרות הראשונה שגוף ההוצאה לפועל יכול לעשות הוא להתקשר אליכם ולבקש באופן נחמד יחסית את החזרת החובות.
במידה ולמרות הבקשה של גוף ההוצאה לפועל להחזיר את אותם חובות, לא החזרתם את החובות המדוברים, גוף ההוצאה לפועל יכול להפעיל כנגדכם מספר רב של עיקולים, הגבלות ועונשים.
במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע הליך של ביטול עיקול בהוצאה לפועל. בין אם מדובר בביטול עיקול חשבון הבנק, ובין אם מדובר בביטול עיקול המשכורת שלכם.

סגירת תיק בהוצאה לפועל

במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע גם כן הליך סגירת תיק בהוצאה לפועל. כמובן שסגירת התיק מתבצעת רק בסוף הליך איחוד תיקים, ורק לאחר שבית המשפט הכריע כי הינכם זכאים למחיקת התיק.
ישראלים רבים אשר מבצעים הליך איחוד תיקים בהוצאה לפועל מחכים לרגע המיוחל שבו יסגרו כלל התיקים שלהם.
על מנת לבצע סגירת תיק בהוצאה לפועל עליכם למלא מספר טפסים או להביא הוכחות כי בית-המשפט אכן הגיע להכרעה בתיק שלכם.
לאורך כל התהליך חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל כמו עורך דין רונן דלאל, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, למנוע מכם טעויות נפוצות ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם לסגור את התיק בהוצאה לפועל.

מחיקת חובות לבנקים

במסגרת הליך מחיקת חובות לבנקים, עורך דין רונן דלאל, יעניק לכם ליווי מקצועי אשר בסופו תוכלו להגיע להסדר חוב אל מול הבנק שלכם.
חשוב לדעת כי הליך מחיקת חובות לבנקים טומן בחובו לא מעט בעיות סוגיות ושאלות, ועל כן חשוב מאוד לבחור עורך דין מנוסה אשר יודע את עבודתו בין מדובר במחיקת חובות לבנקים בלבד ובין אם מדובר באיחוד תיקים הוצאה לפועל.

שתפו את המאמר לחברים:

שיתוף ב print
Print
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן