גביית חובות

לצערנו, לא מעט עסקים בישראל ביו אם עסקים קטנים או גדולים ואפילו אנשים פרטיים, נזקקים לגביית חובות לאחר שלא קיבלו את הכסף המגיע להם. עורך דין רונן דלאל, מציע את שירותיו המקצועיים על מנת שתקבלו את כספכם חזרה.
במידה ואתם זקוקים לגביית חובות, אל תתמהמהו והתחילו בתהליך הגבייה כמה שיותר מהר.

שירות גביית חובות

תחילה לפני הפנייה לשירות גביית חובות, מומלץ לוודא כי אכן דיברתם ופניתם לאותו אדם שחייב לכם, על מנת לוודא כי הדבר לא נעשה בתום לב או בחוסר ידיעה. במידה ואכן כבר פניתם וטרם קיבלתם את כספכם חזרה, עליכם לבצע גביית חובות.
במסגרת שירות הגבייה, ניתן לבקש את כספכם בין אם מדובר בגביית שיקים חוזרים ובין אם מדובר בגביית כספים זו או אחרת.
על מנת לבצע את הליך הגבייה מומלץ לפנות לעורך דין מקצועי , המתמחה בגביית חובות ובעל ניסיון והוכחות בתחום. רונן דלאל, עורך דין מוכר בתחום, יכול לסייע לכם לאורך כל הליך הגבייה ועד קבלת כספכם חזרה.
שימו לב כי הליך הגבייה תלוי במספר גורמים ובניהם הסכום המדובר, מספר הגורמים המעורבים, הרצון לשיתוף פעולה והחלטות בית המשפט.
כך למשל במידה ומדובר בחוב של עד 10,000 שקלים, ניתן לבצע הליך מקוצר, כזה שיאפשר לכם לקבל את כספכם, ללא הליכים מסובכים ולעיתים ללא מעורבות של עורך דין.

גביית כספים

במסגרת גביית כספים מתבצעת פנייה להוצאה לפועל אשר תפתח תיק גבייה.
במסגרת הגבייה ההוצאה לפועל יוצרת קדר עם החייב, מבררת את הפרטים ובודקת אפשרות לגביית חובות ללא צורך בהפעלת איומים, עיקולים והגבלות.
במידה והחייב אינו נענה, יכולה ההוצאה לפועל לעקל את חשבון הבנק שלו, לעקל את המשכורת, את החסכונות ואף למנוע ממנוע יציאה מהארץ.
הליך גביית הכספים יכול לקחת בין מספר חודשים בודדים, במידה ומדובר בהליך המקוצר ויכול לקחת עד 4.5 שנים במידה ואותו חייב מגיש בקשה לפשיטת רגל.
על כן, יש להבין את המצב, לבצע הערכת זמנים והשקעה, לפעול כמה שיותר מהר לקבל את הכסף חזרה, על מנת שהחייב לא ימצא דרכים להתחמק.

גביית שיקים חוזרים

במסגרת שירות גביית חובות, עורך דין רונן דלאל, מסייע ללקוחותיו גם בגביית שיקים חוזרים. במידה ושיק של אחד מלקוחותיכם חזר, וניסיתם לפנות אליו בצורה ישירה מאדם לאדם, ניתן לפנות לעורך דין על מנת שיפעל בדרכים משפטיות, לגבות את השיק החוזר.

גבייה

בכל שנה, בהוצאה לפועל נפתחים אלפי תיקים גבייה עם סכומים שנעים בין אלפי שקלים בודדים ועד עשרות ומאות אלפי שקלים.
ישראלים רבים, קמים בוקר אחד ומגלים שהסכום שהובטח להם על עבודתם, לא התקבל, ונם מתחילים במסע החיפוש אחר הפתרון לקבלת הכסף.
על מנת לבצע גביית חובות מומלץ להעזר בעורך דין פשיטת רגל בעל ניסיון רב והוכחות בתחום, כזה אשר ידע מקרים לא פשוטים וארוכים, ולמרות הכל הצליח להחזיר ללקוחותיו את הכסף חזרה.
דעו כי אם תתמידו, תבצעו את ההליך כמו שצריך ותתאזרו בסבלנות, הכסף האבוד או לפחות חלקו, יוכל בסופו של תהליך לחזור אליכם חזרה.

עוד רונן דלאל אייקון חץ
דילוג לתוכן