רונן-דלאל-עורך-דין-הוצאה-לפועל-איחוד-תיקים
עורך דין רונן דלאל
עורך דין רונן דלאל

עורך דין רונן דלאל - עורך דין מומחה לפשיטת רגל, דיני חובות והוצאה לפועל.

הוצאה לפועל – איחוד תיקים

במידה ואתם זקוקים לצעד הראשון ליציאה מן הקשיים הכלכליים והחובות אליהם נקלעתם מול הוצאה לפועל – איחוד תיקים הינו אפשרות שיכולה לסייע לכם רבות. עו"ד רונן דלאל, בעל ניסיון עשיר בתביעות מול הוצאה לפועל ואיחוד תיקים, יוכל לסייע לכם לסגור את החוב הישן ולנהל שגרה נורמלית עד כמה שאפשר.


עורך דין הוצאה לפועל מעניק לכם שירות מקיף וייצוג מקצועי מול הוצאה לפועל ואיחוד תיקים. במסגרת איחוד התיקים, ניתן לנהל את כלל החובות הכלכליים במקום אחד, ובכך לקבל הפטר ופירעון חוב הלוקח בחשבון את המצב הכלכלי הכללי שלכם ולא חוב אחד בלבד.


חשוב לדעת מה השירותים אשר נכללים במסגרת אותו איחוד:


בדיקת החובות – עו"ד הוצאה לפועל, יבדוק יחד איתכם מה מצב החובות שלכם, מה מספר התיקים הפתוחים ומה הסכום עליו מדובר.
גיבוש אסטרטגיה ובחירת אפשרות פירעון . בהתנהלות מול הוצאה לפועל איחוד תיקים ישנן שתי אפשרויות – מסלול 3 אחוזים ומסלול חייב מוגבל באמצעי. על שתי האפשרויות נפרט בהמשך.
ביטול עיקול בהוצאה לפועל – עוה"ד יפעל על מנת שלא תגיעו למצב של עיקול בהוצאה לפועל, ובמידת הצורך, לקבל הפטר אשר מבטיח את ביטול העיקול.
סגירת תיק בהוצאה לפועל – לאחר הגשת הבקשה להוצאה לפועל לאיחוד תיקים, ניהול המשפט בצורה חכמה, תגיעו לרגע המיוחל של סגירת התיק.
כפי שציינו קודם לכן, כאשר מחליטים על בקשת הוצאה לפועל איחוד תיקים, עליכם לבחור, בעזרת העורך דין שלכם כמובן, באיזה מסלול אתם מעוניינים לפעול:
● מסלול 3 אחוזים: החזר חודשי יחסית גבוה של 3 אחוזים מסך החובות. המסלול אמנם דורש יכולת כלכלית אך עם זאת, מונע קבלת הגבלות ועיקולים.
● חייב מוגבל באמצעים: החזר חודשי נמוך, אשר נע בין 100 ל כ 1,000 שקלים. מצד אחד מאפשר אורח חיים נורמלי בשל התשלום הנמוך, אך מן הצד השני מגיע עם הגבלות ועיקולים לא נעימים.
לכל בחירה יש יתרונות וחסרונות – על כן, בחרו בחוכמה!


ביטול עיקול בהוצאה לפועל
לאחר שפנינו להוצאה לפעול איחוד תיקים, מתבצע גם ביטול עיקול.
גוף ההוצאה לפועל יכול להפעיל כנגדכם מספר אמצעים. האפשרות הראשונה שגוף ההוצאה לפועל יכול לעשות הוא להתקשר אליכם ולבקש באופן נחמד יחסית את החזרת החובות.
במידה ולמרות הבקשה של גוף ההוצאה לפועל להחזיר את אותם חובות, לא החזרתם את החובות המדוברים, גוף ההוצאה לפועל יכול להפעיל כנגדכם מספר רב של עיקולים, הגבלות ועונשים.
במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע הליך של ביטול עיקול בהוצאה לפועל. בין אם מדובר בביטול עיקול חשבון הבנק, ובין אם מדובר בביטול עיקול המשכורת שלכם.

סגירת תיק בהוצאה לפועל
במסגרת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, מתבצע גם כן הליך סגירת תיק בהוצאה לפועל. כמובן שסגירת התיק מתבצעת רק בסוף הליך איחוד תיקים, ורק לאחר שבית המשפט הכריע כי הינכם זכאים למחיקת התיק.
ישראלים רבים אשר מבצעים בהוצאה לפועל איחוד תיקים מחכים לרגע המיוחל שבו יסגרו כלל התיקים שלהם.
על מנת לבצע סגירת תיק בהוצאה לפועל עליכם למלא מספר טפסים או להביא הוכחות כי בית-המשפט אכן הגיע להכרעה בתיק שלכם.
לאורך כל התהליך חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין הוצאה לפועל כמו עורך דין רונן דלאל, אשר יוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, למנוע מכם טעויות נפוצות ולהגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם לסגור את התיק בהוצאה לפועל.

שתפו את המאמר לחברים:

Print
Email
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Facebook
עוד רונן דלאל אייקון חץ
דילוג לתוכן