מחיקת חובות

אם נקלעתם למחיקת חובות דעו כי אינכם לבד. ישראלים רבים זקוקים לסיוע במחיקת חובות מדי שנה. עורך דין רונן דלאל, מסייע לרבים מהם מדי שנה בהשגת התוצאה המיוחלת, ובחזרה לשגרה תקינה, כאשר החובות, הקשיים ובעיות, נפטרו בצורה מקצועית וחוקית בבית המשפט.

שירותי מחיקת חובות

שירותי מחיקת חובות, נועדו לאנשים אשר נקלעו לקשיים כלכליים ומעוניינים בביצוע הליך פשיטת רגל. במקרים רבים, הקשיים הכלכליים הללו מובילים לעיקולים קשים של המשכורת, חשבון הבנק ואף לקיחת הרישיון הנהיגה ועיכוב יציאה מהארץ.
הגוף האחראי על העיקולים הללו הוא לא אחר מאשר ההוצאה לפועל.
מטרת השירותים שעורך דין רונן דלאל, מעניק היא לסייע במחיקת חובות בהוצאה לפועל, אשר מבצעת גביית חובות, ותביעות חוב ובכך מסייעת לאנשים ועסקים רבים, לקבל כסף חזרה.
בזכות השירותים הללו, ניתן לבצע את הליך מחיקת החובות (או בשפע המקצועית והרשמית, הליך פשיטת הרגל), אשר בסופו, במידה ונמצאתם זכאים, כלל העיקולים, והגבלות יתבטלו. חשוב לדעת שעל מנת לבטל את עיכוב היציאה מהארץ, יש להגיש בקשה ולקבל אישור מיוחד.
במסגרת השירותים שעורך דין מחיקת חובות מציע, תקבלו:
● ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.
● הסבר מעמיק ומקיף, כיצד מתבצע התהליך, באיזה שלב אתם נמצאים ומה הצפי בהמשך.
● סיוע בכתיבת, מילוי ושליחת כלל הטפסים הרלוונטיים והנדרשים.
● ייצוג הולם בבית המשפט.
● עזרה בכל נושא ונקודה, הקשור להליך מחיקת החובות.

תביעות חוב

תביעת חוב הינה דרישת תשלום אותה הנושים, אנשים אשר מעוניינים לקבל את כספם חזרה במקרה שעסק או גוף כלשהו הכריז פשיטת רגל, מגישים לבית המשפט.
● על מנת להגיש תביעות חוב נדרש קיום של צו כינוס נכסים נגד חייב.
● את תביעת החוב ניתן להגיש לכונס הנכסים הרשמי או במידת הצורך למנהל המיוחד.
● יש להגיש את בקשת תביעת החוב עד 6 חודשים מיום מתן צו הכינוס, אחרת הבקשה לא תתקבל.
● על תביעת החוב להכיל טופס תביעת חוב בסיסי, וכן הוכחות על קיום החוב.
● עבור כל תביעת חוב, המנהל המיוחד מבצע בחינה של הנתונים, האירוע ופרטי הסוגיה, ואף חוקר לעומק את מצבו הכלכלי, נכסיו וכספו של החייב. על פי כל האמור לעיל, המנהל המיוחד מקבל החלטה בעניין.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

כאשר אדם מגיש בקשה למחיקת חובות, בראש מעיניו, עומד הרצון העז לקבל אישור מחיקת חובות בהוצאה לפועל. הרצון העז נובע מהעובדה, שההוצאה לפועל פועלת בחריצות על מנת להשיב את כספם של הנושים, אשר הגישו תביעות חוב ואשר מעוניינים לקבל את כספם חזרה.
רק במידה והינכם עומדים בכלל הסטנדרטים, הכנתם והגשתם באופן מקצועי את כלל המסמכים הרלוונטים עבור מחיקת חובות, אכן יהיה באפשרותכם לקבל את האישור וההפטר המיוחל של מחיקת חובות בהוצאה לפועל.
הליך הפטר בהוצאה לפועל נראה כך:
● מתבצעת בקשה לקבלת הפטר בהוצאה לפועל.
● נושים אשר מעוניינים בקבלת כספם חזרה, מגישים התנגדויות למתן ההפטר. כמובן, כי ייתכן ולא יוגשי התנגדויות.
● מתבצע דיון אודות הבקשה לקבל ההפטר, ונבחנים כלל הנתונים שהוגשו מטעם כלל הצדדים.
● קבלת ההפטר המיוחל ומחיקת חובות.

גביית חובות

במידה ונקלעתם למצב בו עליכם לבצע הליך גביית חובות שכן אדם או חברה כלשהי לא משלמים לכם על שירותכם, או לחלופין, קיבלתם בקשה מעורך דין של אדם אחר לגביית חובות, דעו כי עורך דין רונן דלאל עומד לשירותכם. בין אם עבור גביית חובות או בין עבור הליך מחיקת חובות, תוכלו להיות רגועים כי הינכם בידיים טובות.

דילוג לתוכן