עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

ללא ספק המצב בו אף אדם אינו רוצה להיכנס אליו הוא פשיטת רגל. מצב עגום עם לא מעט קשיים במישור הכלכלי המערימים קשיים רבים על התנהלות חיי היום יום של כל אחד מאיתנו. תהליך פשיטת רגל הינו תהליך מורכב, ארוך ומתיש, לפיכך עליכם להשיג לעצמכם עורך דין פשיטת רגל מקצועי ומנוסה ככל שיותר על מנת שיסייע עבורכם בתהליך המתיש. לשמחתכם בתל אביב ישנם לא מעט משרדים של עורכי דין לפשיטת רגל היעמדו לצידכם ברגעים הקשים. אחד מהם הוא עורך דין רונן דלאל, עורך דין פשיטת רגל בתל אביב בעל ניסיון עשיר ומקיף בכל הרבדים והסוגיות הקטנות והגדולות בותר בתחום פשיטת רגל. על מנת לעבור את מסכת העינויים ואת התהליך המפרך עליכם לקחת את שירותיו של רונן דלאל – עורך דין פשיטת רגל בתל אביב אשר משרדו ידוע כפותר המקרים הקשיים ביותר.

רונן-דלאל-עורך-דין-פשיטת-רגל-בתל-אביב

פשיטת רגל – מה טומן בחובו התהליך?

ובכן, כנאמר פשיטת רגל היא אחת התהליכים המורכבים ביותר והמורכבים אשר קר עורך דין פשיטת רגל אשר יש באמתחתו כלים וניסיון רב יכולים לסייע עבורכם כמה שיותר. עורך דין פשיטת רגל יעמוד עבורכם מול גופים שונים ולמול הבירוקרטיה הישראלית הנוקשה.

הוצאה לפועל ואיחוד תיקים:

איחוד תיקים הוא קריטריון וציון דרך בכל הליך פשיטת רגל ועושה את הדרך לרגע המיוחל, דהיינו קבלת הפטר לקצרה, בטוחה ומהירה יותר. עורך דין רונן דלאל, עורך דין פשיטת רגל בתל אביב, בעל ניסיון עשיר בתחום יעניק לכם את השירות המקצועי, היעיל והבטוח ביותר בתחום איחוד התיקים.

איחוד תיקים עוזר לחייב, קרי לאדם כנגדו עומדים התיקים ותביעה של ההוצאה לפועל, לקבל הסדר והקלה בתשלומים של כל התיקים שעומדים נגדו. עורך דין פשיטת רגל ידע בוודאות איך לארגן את כל התיקים לכדי תיק אחד גדול ומסודר, דבר היקנה לחייב הקלה והסדר נוח יותר לתשלומים. הקלה בתשלומי החובות על ידי איחוד תיקים יעזור לחייב לחזור לשגרה ולהגיע לעצמאות כלכלית במהירות המרבית. עורך דין פשיטת רגל מודע לכל השלבים בהליך ויסייע לכם בכל אחד מהמקרים הבאים.

מחיקת חובות – עקב צבירת חובות יפעל נגדם ההוצאה לפועל על ידי עיקולים ויטיל עליכם מכות כלכליות קשות, על מנת לגבות את חובכם חזרה. עורך דין רונן דלאל יפעל בכל המישורים החוקיים על מנת לקבל הפטר למחיקת תיקים בהוצאה לפועל.

סגירת תיקים – לאחר התהליך של איחוד התיקים, הבקשה למחיקת וסגירת החוב, ידונו על כך בהוצאה לפועל, במידה ותצאו זכאים יסגרו נגדכם התיקים ותצאו לעצמאות כלכלית חדשה. עורך דין פשיטת רגל יעמוד לשירותכם כל הדרך עד למחיקתו וסגירת התיקים.

גביית חובות

לצערנו, עסקים גדולים, קטנים ואפילו אנשים פרטיים נקלעים למצב כלכלי קשה ועומדים לפני הליך פשיטת רגל אך ורק כי לא קיבלו את כספם המגיע להם. אתם יכולים למנוע מצב דומה – פנייה ישירה ומכובדת לעורך דין פשיטת רגל בתל אביב מוכחת כדרך היעילה, הבטוחה והמהירה להחזיר את עורך דין רונן דלאל כספכם בחזרה ולהגיע את המגיע לכם. הליך גביית חובות תלוי במספר משתנים כגון : מספר הגורמים המעורבים, הרצון לשיתוף פעולה הדדי וכמובן החלטת בית המשפט. גביית חובות עוסקת בהחזרת כל הכסף אשר צד ב' חייב לכם, בין אם זה כסף מזומן או טיפול בצ'קים שחוזרים. במסגרת הפנייה יוצרת ההוצאה לפועל, בשיתוף פעולה מלא עם עורך הדין פשיטת רגל ששכרתם, קשר עם החייב על מנת שיחזיר את כל חובו לרשותכם.

במידה והחייב אינו נענה ומשתף פעולה, ינקטו ההוצאה לפועל במספר צעדים דרסטיים. על מנת לזרז את כל הליך גביית החובות תוודאו שיש לצידכם עורך דין פשיטת רגל מהטובים שיש להציע ושמוכר להוצאה לפועל, עורך דין חדש וצעיר יכול להיבלע בין כותלי ההוצאה לפועל והתיק שלכם ייפול אל בין הכיסאות, עורך דין רונן דלאל ידוע כשועל קרבות וותיק אשר נלחם בכל תיק לרווחת כל אחד מהלקוחות שלו. בין הצעדים שיש באפשרות ההוצאה לפועל לפעול כנגד הנתבעה עיקול חשבון הבנק, עיקול המשכורת ואף הוצאת צו יציאה מהארץ. עורך דין רונן דלאל ידאג לכך שהחייב לכם יקבל את העונש החמור ביותר אם לא יסכים לשתף פעולה.

הסדר חובות לבנקים

בדרך כלל הבנקים אינם מטרידים את לקוחותיהם בשיחות טלפון נשנות וחוזרות, אם בכל זאת הגעתם למצב שאתם מזהים את הטלפון של מנהל הבנק בעל פה -אתם בבעיה. הפתרון לו את זקוקים היא שירות מקצועי של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב. רונן דלאל, עורך דין פשיטת רגל מנוסה בעל משרד בתל אביב מוכר כבעל מקצוע היודע לעמוד אל מכל הבנקים. עורך דין פשיטת רגל יסייע עבורכם ויגיע להסדר אל מול הבנקים. השיחות שאותן אתם מקבלים ממנהל הבנק מתרחשות בדרך כלל עקב אי עמידה בתשלומים וצבירה של חובות לבנק. עורך דין פשיטת רגל יסייע עבורכם במצב הלא פשוט אליו נקלעתם במספר דרכים.
הסדר חובות לבנקים – אין צורך לעשות שרירים וללכת ראש בראש אל מול הבנקים, מדובר בגופים חזקים אשר לאדם הממוצע כמעט אין סיכוי מולם לבדו. עורך דין רונן דלאל, עורך דין מקצועי לפשיטת רגל, ידע להגיד את המילים הנכונות אשר ייקחו את ספינתכם הטרופה בים אל חוף מבטחים.
ביטול עיקול חשבון הבנק -אם לא פניתם בזמן לעורך דין פשיטת רגל וניסיתם לפתור את התסבוכת לבדכם, כנראה שנתקלם בצרות וידכם ככל הנראה לא תהיה על העליונה. במצב כזה, של אי תשלום החובות, הבנק יעקל לכם את חשבון הבנק מה שיקשה עליכם בהתנהלות היום – יומית. חשוב שתדעו, מצב זה אינו סופי, ובעזרת כישוריו של עורך דין פשיטת רגל אפשר להפוך ולשנות את הדין. פנייה לעורך דין לפשיטת רגל תהיה התחלה של פתרון, בעזרת הכלים שעומדים לרשותו יסייע לכם בצורה מקצועית ויעילה עורך דין רונן דלאל.

עוד רונן דלאל אייקון חץ
דילוג לתוכן