עיקול משכורת - מבוא

במידה ומסיבה זו או אחרת, בוצע נגדכם עיקול משכורת, עורך דין רונן דלאל, יכול לסייע לכם לקבל את הכסף חזרה, להבין את הנסיבות ולהגיע לפתרון יעיל ומהיר עד כמה שניתן. עם ניסיון רב בתחום, עו"ד דלאל, ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויפעל לביטול עיקול משכורת.

עורך-דין-רונן-דלאל-עיקול-משכורות

שירות עיקול משכורת

בישראל מדי שנה, גוף ההוצאה לפועל נוקט מאמצים על מנת להחזיר את הכסף לאנשים אשר זכותם לקבלו. בין אם מדובר בצ'ק שחזר, חוב שלא נסגר או תשלום שלא בוצע, אותם אנשים, הנקראים בשפה המקצועית, הנושים, זכאים לקבל את הכסף חזרה.
במסגרת האפשרויות העומדות בפני גוף ההוצאה לפועל, יש בכוחו לבצע עיקול משכורת לאותו אדם חייב ואף לבצע עיקול חשבון בנק. לצד אפשרויות אלו, הוא יכול להחרים כספים נוספים ממקורות הפנסיה והחסכונות, להחרים רישיון נהיגה ואז להטיל הגבלות חמורות.
באם הינכם מעוניינים בהסרת העיקול עליכם להגיש בקשה להפטר בהוצאה לפועל. על מנת לקבל את ההפטר המיוחל יש להגיש בקשה מפורטת המסבירה כיצד נקלעתם לחובות כלכליים אלו, לעמוד בפני שורת ההתנגדויות אותם הנושים עתידים להגיש, להמצא זכאים ורק לבסוף לקבל את ההפטר. על כן, בדרך כלל, אנשים נעזרים בשירות עיקול משכורת, אותו עורך דין מקצועי מעניק.

עיקול חשבון בנק

כפי שציינו קודם לכן, ההוצאה לפועל, מעבר לעיקול משכורת יכולה לבצע עיקול חשבון בנק. במידה וקיבלתם אזהרה לעיקול חשבון בנק ו/או החל כנגדכם ההליך, עליכם לפעול בצורה מהירה ולפנות לעורך דין בנקים, אשר יסייע לכם להתמודד כנגד העיקול, ולאפשר לכם עד כמה שאפשר, הליך הוגן, מקצועי וצודק.
במסגרת עיקול חשבון בנק אתם ו/או העורך דין שמייצג אתכם, עתידים להגיש בקשה לביטול העיקול (בקשה מספר 62), לצרף תעודת זהות, פרטי תנועות בחשבון, וכן מסמכים ונתונים המשקפים את מצבכם הכלכלי בצורה כרונולוגית. רק במידה ובית המשפט ימצא לנכון, כי אתם אכן זכאים לעיקול חשבון בנק, כלל ההגבלות יוסרו, ותוכלו להתחיל ולסדר את חייכם ואת כספכם מחדש.

בקשה להפטר בהוצאה לפועל

במסגרת ביטול עיקול משכורת, יש להגיש בקשה להפטר בהוצאה לפועל, אשר בסיומה יבוטל עיקול המשכורת שלכם. רונן דלאל, עורך דין מקצועי ומנוסה, מתמחה בהגשת בקשה זו. שימו לב כי הבקשה להפטק בהותאה לפועל הינה הליך ארוך לעיתים ועל כן התעזרו בסבלות, הכינו מסמכים רלוונטיים ובחרו בצורה חכמה את עורך הדין אשר ייצג אתכם לאורך כל הדרך.

עוד רונן דלאל אייקון חץ
דילוג לתוכן